Registrácia účastníka

Najjednoduchší spôsob ako sa prihlásiť ku nám do školy je prostredníctvom nižšie uvedeného formuláru.

Dátum
Disciplína
Meno
Doplňujúce informácie
Odoslať

Kliknite na ikonu kalendára

Vyberte si disciplínu

CAPTCHA image

Toto zabranuje spamu, ďakujeme.

Lyžiarska škola a škôlka na Bezovci

Lyžiarska škola

Zverte sa do rúk profesionálnym lyžiarskym inštruktorom v lyžiarskej škole na Bezovci. Odporúčaný vek začiatočníkov je od 3 rokov, horná hranica nie je obmedzená, rozhodujúca je fyzická zdatnosť jednotlivca. Ak radi lyžujete, no máte pocit, že predsa “niečo tomu chýba” a chcete sa zdokonaliť, veľmi radi Vám poradíme, upravíme a zdokonalíme Vašu techniku lyžovania. Výučba začiatočníkov prebieha na zjazdovke 200m – Dedovka. Výučba pokročilejších lyžiarov prebieha i na ostatných zjazdovkách s rôznymi stupňami obtiažnosti – od stredne ťažkej až po ťažkú, po dôkladnom zvážení a zvolení lyžiarskeho terénu inštruktorom a po dohode s klientom.

Lyžiarska škôlka

Pre našich najmladších klientov máme pripravenú vhodne vybavenú lyžiarsku škôlku. Výučba lyžovania detí je veľmi špecifická a cieľom je predovšetkým deti motivovať k lyžovaniu, aby sa lyžovanie stalo ich záľubou. K naplneniu tohto cieľu máme v škôlke pripravené rôzne “lyžiarske hračky”, ako napr. obrázky zvieratiek, ktoré slúžia pre slalom a učenie oblúkov, kocky, brány, tunel, ktoré slúžia pre získanie návykov správnej lyžiarskej techniky, model vleku “Poma”, s ktorým deti zoznámime pred prvým samostatným použitím “veľkého” lyžiarskeho vleku a iné. Pre zefektívnenie času výučby, od tejto sezóny v škôlke prevádzkujeme i nový detský lanový vlek. Počas lekcie učíme deti nielen správnej technike, ale snažíme sa viesť deti k osvojeniu si bezpečnostných návykov správania sa na zjazdovke. Našich klientov sa snažíme učiť nielen lyžovať, ale predovšetkým si nájsť v tomto krásnom zimnom športe veľkú záľubu a lásku na celý život.

Spôsob výučby

Skupinová lekcia

Tzv. skupinovka je výučba, kedy inštruktor vyučuje 3 a viac ľudí súčasne. Výhodou skupinovej lekcie je možnosť vidieť chyby nesprávnej techniky členov skupiny a snaha vyvarovať sa chýb. Naopak snaha opakovať správnu techniku je pre členov skupiny motivujúca, keďže  klienti podvedome medzi sebou porovnávajú zvládnutie daného cvičenia a spravidla je aj lacnejšia pre klientov.Skupinové lekcie učíme prevažne s dvomi a viac inštruktormi a doba lekcie je od dvoch hodín.

Privátna lekcia

Privátna hodina je lekcia, kedy sa inštruktor venuje max. 1-2 klientom. Hlavnou výhodou privátnej lekcie je venovanie maximálnej pozornosti času inštruktora celej vyučovacej lekcie práve Vám.

Prevádzková doba

Víkendy, sviatky, prázdniny: 9.00 hod. – 16.00 hod.
Pracovné dni: individuálne – podľa dohody s klientom

Prihlásenie sa do školy

Najjednoduchší spôsob ako sa prihlásiť ku nám do školy je prostredníctvom formuláru.

Možnosti prihlásenia sa do školy:

  • online formulárom
  • e-mailom (skola@skibezovec.sk)
  • telefonicky +421 915 337 968
  • SMS správou
  • osobne v lyžiarskom stredisku Bezovec (odporúčame prihlásiť sa aspoň 1 deň vopred, nakoľko bez objednania nevieme s určitosťou zaručiť voľného inštruktora pre Vás)

Objednávku Vám potvrdíme telefonicky alebo emailom. Vašu objednávku považujeme za záväznú. V prípade otázok, dotazov, alebo komplikácii (ochorenie, atď.) nás prosím kontaktujte telefonicky.