Registrácia účastníka

Vypíšte prosím prihlasovací formulár prostredníctvom nižšie uvedeného kalendára.

Pre voľbu skupinovej lekcie, zadajte prosím túto požiadavku do poznámky pri registrácii.
Pri skupinovej lekcii sa vyžaduje: podobná veková kategória a lyžiarske zručnosti.

január 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Prihlásenie sa do školy

Možnosti prihlásenia sa do školy:

  • online formulárom
  • osobne v lyžiarskom stredisku Bezovec (odporúčame prihlásiť sa aspoň 1 deň vopred, nakoľko bez objednania nevieme s určitosťou zaručiť voľného inštruktora pre Vás)

Po vyplnení online formulára Vám bude zaslaný potvrdzovací email. Vaša rezervácia sa stáva platnou až po prijatí potvrdzovacieho emailu!
V prípade otázok, dotazov, alebo komplikácii (ochorenie, atď.) nás prosím kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom na skola@skibezovec.sk
Vašu objednávku považujeme za záväznú.

Lyžiarska škola a škôlka na Bezovci

Lyžiarska škola

Zverte sa do rúk profesionálnym lyžiarskym inštruktorom v lyžiarskej škole na Bezovci. Odporúčaný vek začiatočníkov je od 3 rokov, horná hranica nie je obmedzená, rozhodujúca je fyzická zdatnosť jednotlivca. Ak radi lyžujete, no máte pocit, že predsa “niečo tomu chýba” a chcete sa zdokonaliť, veľmi radi Vám poradíme, upravíme a zdokonalíme Vašu techniku lyžovania. Výučba začiatočníkov prebieha na zjazdovke 200m – Dedovka. Výučba pokročilejších lyžiarov prebieha i na ostatných zjazdovkách s rôznymi stupňami obtiažnosti – od stredne ťažkej až po ťažkú, po dôkladnom zvážení a zvolení lyžiarskeho terénu inštruktorom a po dohode s klientom.

Lyžiarska škôlka

Pre našich najmladších klientov máme pripravenú vhodne vybavenú lyžiarsku škôlku. Výučba lyžovania detí je veľmi špecifická a cieľom je predovšetkým deti motivovať k lyžovaniu, aby sa lyžovanie stalo ich záľubou. K naplneniu tohto cieľu máme v škôlke pripravené rôzne “lyžiarske hračky”, ako napr. obrázky zvieratiek, ktoré slúžia pre slalom a učenie oblúkov, kocky, brány, tunel, ktoré slúžia pre získanie návykov správnej lyžiarskej techniky, model vleku “Poma”, s ktorým deti zoznámime pred prvým samostatným použitím “veľkého” lyžiarskeho vleku a iné. Pre zefektívnenie času výučby, od tejto sezóny v škôlke prevádzkujeme i nový detský lanový vlek. Počas lekcie učíme deti nielen správnej technike, ale snažíme sa viesť deti k osvojeniu si bezpečnostných návykov správania sa na zjazdovke. Našich klientov sa snažíme učiť nielen lyžovať, ale predovšetkým si nájsť v tomto krásnom zimnom športe veľkú záľubu a lásku na celý život.

Spôsob výučby

Skupinová lekcia

Tzv. skupinovka je výučba, kedy inštruktor vyučuje 3 a viac ľudí súčasne. Výhodou skupinovej lekcie je možnosť vidieť chyby nesprávnej techniky členov skupiny a snaha vyvarovať sa chýb. Naopak snaha opakovať správnu techniku je pre členov skupiny motivujúca, keďže  klienti podvedome medzi sebou porovnávajú zvládnutie daného cvičenia a spravidla je aj lacnejšia pre klientov.Skupinové lekcie učíme prevažne s dvomi a viac inštruktormi a doba lekcie je od dvoch hodín.

Privátna lekcia

Privátna hodina je lekcia, kedy sa inštruktor venuje max. 1-2 klientom. Hlavnou výhodou privátnej lekcie je venovanie maximálnej pozornosti času inštruktora celej vyučovacej lekcie práve Vám.

Prevádzková doba

Víkendy, sviatky, prázdniny: 9.00 hod. – 16.00 hod.
Pracovné dni: individuálne – podľa dohody s klientom

Cenník

Súkromná lekcia 1 hod. 2 hod. 3 hod. 4 hod.
1 osoba 25 € 48 € 72 € 90 €
2 osoby 20 € 35 € 47 € 57 €
Skupinová lekcia 1 hod. 2 hod. 3 hod. 4 hod.
3 osoba 18 € 28 € 38 € 46 €
4 osoby 16 € 28 € 38 € 46 €

CENA JE KALKULOVANÁ NA JEDNOTLIVÚ OSOBU – V CENE VÝUKY JE ZAHRNUTÝ SKIPAS NA LV200 a vlek v lyžiarskej škôlke.